| Softit a întrebat:

E bună cartea MEIN KAMPF pentru un copil de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| Simina1066 a răspuns:

Ai aceea carte? :O Nu stiu ce sa zic e un pic cam complicata din cate am inteles dar poti sa o incepi si daca o intelegi o poti continua, daca nu o intelegi sau nu-ti place nu o continua ptc e o carte prea importanta ca sa o citesti cand nu esti pregatit pentru ea.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Cred ca e cam dura pentru varsta ta...
Eu nu o recomand!

| Sn1p3r a răspuns:

Nu.La varsta sa citeasca altceva gen romanele lui Jules Vene nu Mein kampf

| Tudyss a răspuns:

Salut eu am 16 ani si mi se pare foarte interesanta, desi e un pic cam dura, are o descriere exceptionala a vremurilor de atunci si a intregii istorii a lui adolf hitler

| Lex169 a răspuns:

Iti recomand Jurnalele Vampirilor.