| AvalohAlyn a întrebat:

E greu sa dai bacalaureatul după 10 ani de la absolvirea liceului? Cum poți să reușești având în vedere că nu mai ai antrenament în învățare și că multe s-au uitat de la liceu? Am absolvit profilul filologie la liceu.Am 27 de ani.As vrea sa îl dau in 2023 că sa am timp 1 an sa învăț nu jumatate de an cum ar fi pentru 2022.

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu.In 2 luni inveti de media 7-8.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Dacă și bacul la filo unde înveți materia în max 3 lumi e greu... unde mai pui ca anul asta s-o scos la materie la greu.