| Anamariaistov a întrebat:

E legal ca un profesor sa îți pună nota pentru faptul că nu ai putut vorbi cu voce in timpul cursului?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca te poate nota, fiindca tacand ai dovedit ca nu ai stiut ce sa raspunzi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu scrie nicaieri ca nu poate pune nota. Daca aveai o problema cu sanatatea si n-ai putut vorbi, puteai aduce un certificat medical si era obligat sa te lase in pace.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ti-a pus întrebări și nu ai știut răspunde, da... Ți-a evaluat tăcerea.