| XAsmodeusX a întrebat:

E normal sa imi scada nota lu purtare pentru ce am facut in afara scolii (in timpul liber)?

5 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Nu.Ala e timpul tau, poti sa faci ce vrei cu el.Dar daca faci o prostie cat timp chiulesti, au tot dreptul.

| mimilolaarae a răspuns:

Normal ca nu. Atat timp cand e in afara scolii si in timpul tau liber, nu. Dar depinde ce ai facut happy.

| pastru009 a răspuns (pentru mimilolaarae):

NU conteaza ce a facut.Eu dupa parerea mea zic ca nu au niciun drept si mai ales chiar si daca a facut scoala de ras tot nu trebuie sa ii scada! Regulile sunt simple: sa nu faci prostii in incinta scolii/orelor sau a curtii scolii dar in afara scolii ai voie sa te si sinucizi(un mod de a spune desigurhappy ).O seara placuta.

| mimilolaarae a răspuns (pentru pastru009):

Cum zici tu. Hai pa! happy

| jojolina39 a răspuns:

Normal ar fi sa nu aiba nicio treaba cu tine in timpul tau liber... Dar astea gasesc motive de scaderea mediei din orce prostie, si se scade si in timpul liber ca zice ca ai facut numele scolii de ras ( am avut situatie in clasa)... sper ca te-am ajutat si sa ai noroc sa nu ti-o scada big grin