| AlexSalutir a întrebat:

Era o persoana care a făcut un record mondial care avea părul lung și a tras mașini și un vapor cu părul. Avea o putere fizica incredibila. Știe cineva cum îl cheamă sau puteți sa îmi dați un articol cu el? Dau funda, mulțumesc.

7 răspunsuri:
| AlexSalutir explică (pentru floresdemayo):

Nu

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru AlexSalutir):

Era un "el"?

https://www.ripleys.com/weird-news/hairculese/

| Simpatic a răspuns:

Pai daca a tras masini si vapor cu parul nu inseamna ca avea o forta fizica ci una care consta in rezistenta iesita din comun a parului, mie asa mi se pare, forta fizica ai cand misti obiecte grele cu puterea corpului : brate, picioare etc, nu cu cea a parului.

| darrio2007 a răspuns:

Sa traga o masina mai cred. Dar cu parul, nu o mai cred. Posteaza un link cu asa ceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Era fată sau baiat? Vrei sa cautăm noi dar tu ce pazesti? Cauta tu.

| AlexSalutir explică:

Este un barbat cu parul blond, nu mai stiu din ce tara era, stiu doar ca de cand era mic parintii lui i-au lasat parul sa creasca si era faimos tot la acea varsta pentru forta lui fizica, a doborat mai multe recorduri cel mai mare fiind cel in care a tras un vapor.