| madytza_9596 a întrebat:

Este bun liceul hasdeu din buzau

5 răspunsuri:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Da...eu iti spun ca e foarte bun, amk acolo 2 vecine, si ma duc si eu acolo...si un prof de istorie sta langa mine

| Zazu a răspuns:

Este printre primele licee din tara, elevi eminenti, profesori deasemeni, cu un procentaj de 93% de elevi care intra la facultati de stat fara probleme.Acum cativa ani a fost pe primul loc pe tara. Daca te tine mintea, trebuie sa mergi sa inveti acolo, este extrem de greu sa tii pasul cu elevii si profesorii, exigenta e teribila, dar merita pentru viitorul tau.Acolo a invatat Taciuletz, campion mondial la gimnastica sau stimabila Elena Udrea(tatal profesor de geografie la acelasi liceu), Gabriela Musetoiu, vicecampioana europeana la ping-pong si multi altii! Succes la carte! si ca sa ai un impuls, mergi maine pana la liceu si la intrarea principala, langa usa, sus, pe partea dreapta scrie ceva! tine minte ce scrie acolo, si tu ai putea fi printre ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este la momentul de fata al 3-lea liceu pe tarahappy asa ca daca nu ai nicio treaba cu el ( pentru a9n5) mai bine nu te bagi. este exigenta. sunt profesori exceptionali. reguli multe. strictete in toate. rezultatele se vad. un hasdeean exceleaza pe toate planurile pentru ca este educat intr-o asemenea maniera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in hasdeu...si nu sunt multi destia de bani gata ...cum se zice.60% sunt persoane normale:p intr-adevar e exigenta dar nu e imposibil:d

| a9n5 a răspuns:

E un liceu plin de drogatii e foarte de kko liceul naspa...tocilari...aia cu fite si de banii gata se duc acolo oh go on
in buzau ar fi asa: Colegiul National Mihai Eminescu cel mai bun pentru. filologie si Liceul Teoretic Alexandru Marghiloman (cel mai bun din buzau pentru. mate info, este centru ECDL unde imi pot obtine acel card) deci Hasdeu suck; s