| Anaaaa13 a întrebat:

Este buna Cartea intitulata,,Simulare" Examenul de Bacalaureat National Limba si literatura romana Clasa a XI autori : Adrian Nicolae Romenti,Cora Ardelean,Mimi Dumitrache,Anca Hassoun, Cristina Marian -Ionescu si Stanuta Nicoleta Popa, editura Delfin.As putea lua eseurile de le sfarsitul ei? Adica sunt bune sau le lipseste ceva? Va rog mult ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| tesss a răspuns:

Nu stiu continut acestei carti insa te sfatuiesc sa o citesti, iar daca simti ca poti sa adaugi mult mai multe informatii la eseuri, inspira-te din alte carti.
Orice carte pentru pregatire de bac e foarte buna. Recomand "Eseul" de la editura Art.

| Anaaaa13 explică (pentru tesss):

Eseul-varianta rapida?

| Anaaaa13 explică (pentru tesss):

Eseul varianta rapida?