| glossygirl a întrebat:

Este cineva care s-a inscris anul acesta la Facultatea de Litere din cadrul Universitatii Bucuresti? Am nevoie de ajutoooorrr...

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Stai linistita ca nici eu nu am bifat unde vreau sa intru(daca la taxa sau la buget), ma gandesc ca poate aceia s-au inscris la taxa pentru ca aveau medii mai mici si sa fie siguri ca intra s-au inscris direct la taxa astfel daca se ocupa locurile de la buget sa fie siguri ca sunt primii care vor intra la taxa si sa nu ramana pe afara(cel putin asa gandesc eu) happy

2 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Da eu m-am inscrishappy

| glossygirl explică:

Am vazut ca s-a afisat pe site numarul candidatilor inscris la buget, respectiv la taxa...si problema e ca eu nu imi amintesc sa fi bifat pe undeva ca vreau sa intru la ambele. Imi e frica sa nu fi omis cumva ceva si sa am surpriza sa nu intru, desi eu vreau chiar daca e la taxa.

| カルメン a răspuns (pentru glossygirl):

Stai linistita ca nici eu nu am bifat unde vreau sa intru(daca la taxa sau la buget), ma gandesc ca poate aceia s-au inscris la taxa pentru ca aveau medii mai mici si sa fie siguri ca intra s-au inscris direct la taxa astfel daca se ocupa locurile de la buget sa fie siguri ca sunt primii care vor intra la taxa si sa nu ramana pe afara(cel putin asa gandesc eu) happy