| kiddoeraxus a întrebat:

Este cineva care se pregateste pentru examenul de admitere la facultatea de psihologie? Deoarece vreau sa formez un mic grup online pentru a ne ajuta reciproc pentru acest examen. In caz ca intereseaza pe cineva eu dau la Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei, Universitatea Bucuresti. big grin

1 răspuns:
| whiteshadow77 a răspuns:

Eu vreau sa dau la facultatea de psihologie si invat din manualul de la aramis + ce mai gasesc pe net