| Blastphemy a întrebat:

Este cineva care trece într-a XII-a și habar n-are ce să învețe pentru BAC? Mă interesează mai mult cei care sunt la filologie, științe sociale (care să dea la română, limbă straină, competențe digitale, istorie și geografie).

2 răspunsuri:
| Raniaa a răspuns:

Nu ai de ce să " habar nu ai " ce să înveți pentru bac. La română trebuie să înveți să stii să faci comentariile, caracterizarea si relațiile dintre 2 personaje din operele studiate. La istorie si la geografie intră materia din clasa a 12-a. Baftă happy

| Blastphemy explică (pentru Raniaa):

Știu, l-am luat. Întrebam doar ca să văd dacă are cineva nevoie de ajutor.