| Okin14 a întrebat:

Este cineva din Craiova? M-ar interesa informaţii despre căminul Colegiului Fraţii Buzeşti. Cum arată camerele? Cât costa pe luna? Cam câte persoane stau într-o cameră?

1 răspuns:
| Ritsuko a răspuns:

Sunt din Craiova in primul rand.In al doilea pentru a nu primi raspunsuri eronate te sfatuiesc sa suni la secretariat si sa te interesezi daca zic ca nu se poate la telefon te duci sa-i intalnesti ''face to face''. Numarul de telefon este in brosura din acest an.Cred ca e mai bine sa afli direct de la ei nu din auzite. Daca nu iti convine oferta poti renunta pus si simplu, sa nu crezi ca este o rusine sa stai la camin.