| AvalohAlyn a întrebat:

Este cineva la facultate cu frecventa redusa? De cate ori trebuie sa te duci la cursuri pe semestru si in ce zile? Imi ofera cineva un orar de la FR? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Blablabla0012 a răspuns:

Frecventa redusa inseamna cursuri vineri sambata duminica + examenele. Fara Frecventa te duci doar la examene, nu iti cere prezenta la cursuri. Invatamant la distanta este cu cursuri online si in loc de examene ai proiecte care trebuie sa le dai, tot online.