| NeganMyLove a întrebat:

Este cineva pe aici de la liceul Vasile Alecsandri din Bacău? Dacă da, as vrea să știu dacă se poartă uniformă acolo.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Si deci nu te mai duci acolo daca au uniforma? rolling on the floor
Chipurile s-a propus un proiect de lege sa se dea bani iar toti plozii sa vina cu uniforma.

| NeganMyLove explică (pentru LPCTSTR):

Nu am zis ca nu mă mai duc acolo dacă se poartă uniformă, ci doar voiam să știu pentru ca dacă intru acolo și îmi trebuie uniforma, să știu că sa îmi iau.

| LPCTSTR a răspuns (pentru NeganMyLove):

Intreaba la secretariat.