| eddyeddy5 a întrebat:

Este clasa a 8-a asa de usoara cum zic altii, avand in vedere examenele? happy

Răspuns Câştigător
| iZzZ a răspuns:

Da este destul de usoara in masura in care nu ai dormit in ceilalti ani.La romana nu te vei stresa prea mult, dar la matematica ar fi bine sa nu dormi deoarece daca pierzi sirul nu prea mai poti recupera in ultima saptamana.Doar la romana si matematica sa iti "dedici" mai mult timp.Profesorii vor tine cont ca este clasa a 8-a si aveti examene, asa ca in afara de mate si romana te vor mai lasa in pace...asta se intampla in majoritatea scolilor.

7 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Nu. Pentru mine clasa a 8a a fost cea mai grea. Nu stiu din ce cauza dar toata clasa mea a scazut. Emotiile examenelor sunt de asemenea mari. Totusi sper ca nu te-am speriat cam mult. Oricum ar fi, va trece.

| RzzV a răspuns:

Gimnaziu ii lejer, nu te teme

| doKKz a răspuns:

Eu am iesit cu media mai mare in clasa a 8-a fata de a 7-a... Nu stiu de ce dar a 7-a mi s-a parut cea mai grea. A 8-a nu e foarte grea. Trebuie doar sa inveti si sa fi pregatit la sfarsit de an pentru cele 2 Evaluari Nationale.

| Stavros a răspuns:

Dap...e mult mai usorhee hee

| eddyeddy5 explică:

Multam la toti pentru raspunsuri! happy

| Shortround a răspuns:

Trage tare la inceput. e destul de simplu la inceput. tragi de note mari si stai linistit pe sfarsit

| traiescptfotbal a răspuns:

Da...o sa fie mai usor profesorii o sa tina cont ca e clasa a8a si nu prea lasa corigenti, dau note mai marihee hee