| ionutborcea a întrebat:

Este existența noastră reală?

Răspuns Câştigător
| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Exista destule lucruri ce se spun despre existența noastră. Despre viața veșnica, despre viața limitată. Dar da, viața noastră din acest moment este reala. Iar dacă tu te gândești ca nu este, ar trebui sa nu-ți pese pentru ca ai doar o viața.și trebuie sa o trăiești ca atare, nu cu gânduri care te macină. ‘)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te-ai dat inca jos din pat?
Inca visezi?
Ia da-te cu capul de perete si daca te doare... atunci esti cat se poate de REAL ca si propria-ti existenta.

| SilentRain a răspuns:

Nu mai fuma iarba și ai sa vezi '

| ionutborcea explică:

Aș vrea eu rolling on the floor, am primit pe tellonim această întrebare, pnmrolling on the floor