| Lilly_Ellutza_1995 a întrebat:

Este greu sa treci de probele eliminatorii la Facultatea de Arte GALATI (din cadrul Universitatii Dunarea de jos Galati) pe specializarea Muzica? am inteles ca se dau probe vocale sunt doua una eliminatorie si una la care se ia in considerare nota ceva cu doua piese la alegerea candidatului. Eu pot intra daca nu stiu sa cant la un instrument?

1 răspuns:
| Iitm a răspuns:

Este destul de greu, poți întra însă trebuie să știi să cânți vocal