| Puro a întrebat:

Este legal că profesorii să ne pună absenți dacă nu avem camerele pornite pe meet? Fac școală online și profesorii ne obligă să ne pornim camerele. Fratele meu mai mic nu are probleme dacă are camera pornită sau nu. Au voie să ne pună absenți dacă nu avem camera pornită?

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Din pacate e vid legisltativ. Daca te pune absent poti reclama la director, dar nu cred ca ajuta.

| Balalau95 a răspuns (pentru Wr3nch):

Si la inspectorat, si la minister si la protv
iar dupa aia il poti da in judecata si pe el si scoala pentru abuz si molestare de minori (saracu', ala micu' a plans rau ca si-a luat absenta pentru ca nenorocita de camera nu merge)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu e deloc vid legislativ, e evident ca nu i se poate pune absenta.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Eventual poate sa o conteste, dar nu zice nimeni ca nu se poate punelaughing Pai colegii mei ii dadea afara de la ora si ii punea absenti, si nu sa plans nimeni niciodata cand eram in generalalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai nu trebuie sa scrie ca nu se poate pune. daca nu scrie ca se poate pune, atunci nu se poate pune.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa, stim cu totii unde traim si cat se respecta astalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu-mi pasa unde traiesti tu

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place incapatanerea, dar in Romania regulile sunt scrise sa fielaughing Ca nu vrei sa o recunosti, asta e altceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai prostii ca tine accepta asta deci da