| Jodidi a întrebat:

Este normal ca sa visez o persoana si dupa ce ma trezesc sa fiu mai atras de ea/el decat înainte?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i decat un vis de noapte, care se uita usor.
Chestia cu atractia este relativa, ca de visam oameni morti, cum putem am putea sa mai fimi atrasi de ei?
Iar de visam pe cei vii care sunt deja in relatii, au alt statut sau nu ne plac pe noi, nici atat nu se pune problema de atractie.
Visele de noapte, lasa-le in lumea lor!

| Superior a răspuns:

Jasmina vb. din experiența. Așa au uitat-o și pe ea toți.

| dinaprilie a răspuns (pentru Superior):

Din cauza inaltimii. Este cam inalta.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

E normal nu-i nimic greșit

| Denila123 a răspuns:

Da visu asa e daca visezi ca te pupa o persoana care o sti.te trezesti si te-ai tuce la ea
mi s-a intamplat si mie

Răspuns utilizator avertizat