| DamianAlexandru a întrebat:

Este Posibil sa citesc o carte cu 100 si ceva de pagini intr-o saptamana?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

O suta si ceva de pagini poti citi, lejer, chiar si intr-o zi.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! Eu am citit romane de 400-500 de pagini in 24 de ore. Aveam fisa de la biblioteca pe timpul vacantei de vara cu ziua si romanul. 100 de pagini se pot citi in cateva ceasuri.

| minrest a răspuns:

Cum sa nu. Daca citeai in timpul dintre intrebarea ta si raspunsul meu, erai cel putin laj umate.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

O poti citi si intr-o zi daca vrei.

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Da, este destul de usor sa o citesti si in 3 zile, asta daca nu esti lenes...si nu tragi de timp

| sarcastica a răspuns:

Da, trebuie sa citesti cam vreo 15 pagini pe zi si daca ai mai mult timp intr-o zi cu atat mai bine, citesti mai mult si cu siguranta vei reusi!

| Nicoleta_Bucur_1977 a răspuns:

Da se poate cum sa nu eu am citit