| Tarinus989 a întrebat:

Este vreo problema dac schimb parola contului de google class room? Imi este frica ca am schimbat-o si nu stiu ce sa fac.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"parola... am schimbat o si nu stiu ce sa fac"

te loghezi cu noua parolă, aia să faci

| anonimg a răspuns:

Poți să schimbi parola de acces Google classroom oricând și fără probleme.
Important este ca să nu o știe nimeni în afară de tine (eventual o scrii pe o hârtiuță care o pui bine); să nu fie nici prea grea, dar nici prea ușoară; să fie una ușor de ținut minte pentru tine.

| zilog a răspuns:

Sa mergi la protest Duminică în centru să spui că vrei să revină totul la normal
și că vrei să mergi la o școală normală
la un restaurant normal
vrei să te bucuri de o înghesuială normală cu transpirație normală într-un metrou sau tramvai normal cu oameni normali fără mască și alt enebunii

| Balalau95 a răspuns:

Nuuuuuu, daca schimbi parola o sa ne infecteze pe toti corona virusul, o sa devenim zombi si apoi o sa ne invadeze extraterestrii big grin

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Decât dacă nu știi parola nouă (și te-ai deconectat, lol), dar se poate rezolva.

| Romanul1985 a răspuns:

Nu

| Romanul1985 a răspuns:

Dar de ce iti este frica?

| snowie a răspuns:

Nu este nicio problema cand este contul tau, este creat de ei dar este al tau.