| Monyyyyy a întrebat:

Eu fac modulul psihopedagogic la facultate, asta înseamnă ca voi avea 2 facultăți după ce termin?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Modulul psiho-pedagogic inseamna ca poti preda ca profesor in scoli materiile invatate la facultate.

| Adry05 a răspuns:

Nu se consideră ca o a 2-a facultate

| PainTech a răspuns:

Ar fi ridicol sa ai atatea facultati cat numarul de module, nu crezi?

Una singura.

| WhiteLife a răspuns:

Nu, ai o facultate si dupa ce ai licenta poti preda. Si eu fac modulul si nu ni s-a zis ca ar fi considerat o a doua facultate. Stiu ca pot preda materiile din domeniu pana la clasele de liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modulul inseamna ca poti preda la scoala. Nu este vazut ca o facultate. Ai doar o facultate happy

| eckblume a răspuns:

Cum au zis si ceilalti, nu inseamna ca vei avea doua facultati, ci o calificare in plus (cea de profesor). Vei preda o anumita materie.