| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu am înțeles, cand se deschid liceele si facultățile? Mai sau iunie?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ei au zis în iunie dar daca nu se reduc cazurile de îmbolnaviri si decese scolile si facultatile se vor deschide in iulie, daca si atunci starea va fi alarmantă vor veni ei cu alte prelungiri, cam ca la fotballaughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil sfarsit de vara sau toamna, fiindca Mai este mult prea devreme, iar cazurile de corona virus abia au luat amploare, urmand apogeul sa fie atins in Mai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu aveai de unde sa intelegi ca nu a zis nimeni nimic.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu știm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luni acum

| brokxy a răspuns:

Iohannis stie