| Ana789123 a întrebat:

Eu si clasa mea am decis sa ii luam doamnei diriginte un tort, un buchet de trandafiri, plus o brosa, de 1 Martie, fiind ziua ei de nastere. Multi dintre noi, printre care si eu, spun sa luam si farfurii de unica folosinta in caz ca dansa vrea sa il imparta cu noi, fiind toata treaba organizata din initiativa noastra. Altii zic ca ea probabil va vrea sa plece in cancelarie cu el sa serveasca colegii de munca... laughing) pana la urma, da este ceva stupid, dar vreau sa stiu si alte pareri

2 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Noi i-am luat dirigintei tort de ziua ei fără farfurii și ea a vrut să îl împartă cu noi, așa că a adus ea din cancelarie farfurii de unică folosință (au ei tot ce le trebuie, nu e necesar sa vă faceți atâtea griji)

| AndreeaCr a răspuns:

Sincer, eu cred ca il va imparti cu voi. Luati oricum si farfurioare, ar fi chiar urat sa se duca cu el in cancelarie, zau acum. :-))