| Anonimul151 a întrebat:

Există cărți de contabilitate ( din care chiar poți învăța ceva ), cărți de educație antreprenorială și chiar de idei de afaceri pentru tineri? Cărți despre "afaceri" în general și detalii despre cum să gestionezi o firmă și lucruri de acest gen?

Caut de mult timp astfel de cărți însă nu prea găsesc...

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cauta pe net Marius Ghenea si intra acolo, e destept, a facut bani multi, si tine cursuri de antreprenoriat. si mai e unul, am un lapsus acum, Radu si ceva cu g, parca, a facut multi bani cu un antivirus vandut americanilor, daca nu ma inseal memoria.
Succes!