| AvalohAlyn a întrebat:

Exista cursuri ce se fac după liceu dar sa fie la distanta?(ID)
(nu vreau facultati deci vreau cursuri, la ele ma refer)

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Stiu ca exista cursuri de programare, design grafic, muzica electronica, limbi straine, si multe altele.

| AvalohAlyn explică (pentru Celcestietot):

Stii si o adresa buna de astfel de cursuri in acest sens?
Multumesc!

| Celcestietot a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Sincer sa fiu, eu ma refeream la cursurile online, pentru ca sunt mai accesibile. Stai la calculator si inveti practic. Dar bineinteles ca poti sa te duci la astfel de cursuri si in viata reala, depinde si in ce orasi stai etc, deci eu nu iti pot raspunde decat la cele online.