| diana_3119 a întrebat:

exista extrateresrii?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

normal ca exista si alte forme de viata in acest Univers numai ca nu am dat inca de ele.

13 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

" extrateresrii "?! Forme de viata extraterestra ( in afara pamantului ) s-au gasit si pe alte planete, insa la nivel celular ( National Geografic ), civilizatii asemenea pamantenilor, sau chiar mai evoluate si inteligente decat noi, din pacate nu s-au descoperit pana acum... Poate exista si se uita la noi, amuzandu-se... sau incercand sa ne inteleaga...

carla
| carla a răspuns:

Nu stiu daca chiar extraterestrii in sensul la care ne gandim noi. Cred cu sinceritate ca exista multe alte forme de viata in Univers...doar este infinit nu? Am fi prea egoisti si infatuati sa ne gandim ca doar noi existam.

| Swabia a răspuns:

Aceasta este o intrebare la care raspunsul se incadreaza la PROBABIL! ...In caz ca vei afla rapunsul concret sa ne anunti si pe noi!tongue

| monicaclaudia a răspuns:

De ce nu nu e de exclus ( cine zice ca noi suntem unici? mie atita timp cit nu ma deranjeaza laughing acasa la mine nu ma deranjeaza laughing

| crisa a răspuns:

intr-un univers gigantic... ar fi imposibil sa nu existe si alte "specii"!

| stardeea a răspuns:

ar fi o risipa mare de spatiu doar pentru existenta unei singure planete cu forme de viata, sigur exista si alte plante cu viata

| stardeea a răspuns:

ar fi o risipa mare de spatiu doar pentru existenta unei singure planete cu forme de viata, sigur exista si alte plante cu viata

| JayLeno a răspuns:

99% dahappy

| pitzy a răspuns:

Sincer eu cred ca exista extrateresti dar la ani lumina distanta de noi cred ca chiar in grupul local de galaxi exsta forme de viata inteligenta

| ioana08 a răspuns:

Nu cred laughing... poate ma insel big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu nu i-am vazut...

| mad a răspuns:

Inteligenti nu stie nimeni... extraterestri exista: niste tampenii de bacterii fosilizate pe marte.