| AsaBhayNene a întrebat:

Exista extraterestri? Vreau sa aud si parerile voastre.

7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Intre timp mi-ams chimbat de "n" ori parerea cu privire la acest subiect. Momentan, cred ca ar exista ceva forme de viata, dar sincera sa fiu ( si foarte probabil sa gresesc in aceasta privinta), subiectul nu ma pasioneaza. Daca extraterestrii exista si pana acum nu au reprezentat vreun pericol pentru noi, banuiesc ca nici nu vor reprezenta vreodata. Noi ne temem de ei si ei de noi, sau pur si simplu le suntem indiferenti.

| AsaBhayNene explică (pentru ascovit):

Mie nu mi-a fost frica niciodata de ei ba din conntra si simt ca in curand ne vor vizita

| Memecy a răspuns:

Intrebarea ta este un clasic cliseu (fara suparare) ce poti auzi este da sau nu mare lucru pana nu joc un poker cu ei nu am somnhappy

| johnyxus a răspuns:

Cred ca exista atat timp cat se face mare tam tam pe chestia asta si se ascund unele lucruri clar.

| 123lalala a răspuns:

Eu nu cred ca exista!

| bloodandpride a răspuns:

Parerea mea este ca daca numai in Calea Lactee sunt atatea planete, dintre care numai una locuita(Terra), de ce in alte Galaxii nu ar mai exista cel putin o Planeta care sa aiba aceleasi conditii ca pe Terra?

| Sylvye a răspuns:

Eu cred ca exista extraterestrii pentru ca nu ne-au contactat pana acum (ori nu sunt prea inteligenti si nu au metode de a ne contacta, ori sunt mult mai inteligenti ca noi si si-au dat seama ca nu vor sa aiba deaface cu niste fiinte care se lupta intre ele si isi distrug propria planeta).