| GolopențaAdrian a întrebat:

Exista in tarile comuniste ce exista si la noi? In afara de Coreea de Nord, ca acolo sigur nu exista tot. Si ce legi sunt acolo?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu inteleg intrebarea. Ce sa existe? Te referi la produse? Daca da, doar Coreea este cea care are o groaza de restrictii.

China este destul de deschisa, Cuba a schimbat si ea regimul destul de mult, Laos si Vietnam, nu cunosc situatia, dar sigur sunt mai permisive ca Coreea.