| mariasuperpunk a întrebat:

Exista o aplicatie/un site unde pot sa traduc o carte din engl in ro? si nu google translate

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Google translate e cea mai buna solutie pe care o poti gasi. Iti dai seama ce e imposibil sa fie tradusa o carte intreaga, traducerea implica gramatica, topicul propozitiei, intelesul cuvintelor in context samd

| biadia a răspuns:

Nu e mai simplu sa apelezi la un traducator? Sau macar sa ceri ajutorul unui prieten care se pricepe?

| mariasuperpunk explică:

Este o carte grea,. google translate nu e bun de nimic si imi trebuie pana vineri