| neculadoru a întrebat:

Exista undeva de downloadat carti, materiale care sa te ajute la cambridge? Fara sa le cumpar. Nu imi permit sa le cumpar, insa sunt foarte motivata sa invat si sa dau Cambridge pentru C1. Sunt la nivelul B2 si as vrea sa avansez, dar fara meditatii si carti cumparate. Poate ceva pe internet sa gasesc.
Multumesc

1 răspuns:
| Feri5 a răspuns:

Buna! Încearcă sa rezolvi problema pe scribd (așa se numește site-ul). Intra acolo, caută bara de Căutare si caută-ți cărțile pe care le dorești, iar apoi da un click pe Download și cărțile se vor descarca in format PDF. Toate cele bune!