| anonim_4396 a întrebat:

Există vreo persoană pe aici care chiar ştie bine să traducă engleza (nu vreau dicţionare sau persoane care ştiu engleză de la şcoală, vreau pe cineva care se pricepe foarte bine)? O să dau fundă celui care mă ajută.

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Pentru ce ai nevoie mai exact?

| Neo12 a răspuns (pentru Amilik):

Păi am tradus ceva cu ajutorul unui dicţionar şi aş vrea să nu prea existe greşeli. Aş vrea sa mă corecteze cineva.

| Amilik a răspuns (pentru Neo12):

Trimite-mi intr-un mesaj privat ce ai tradus sa vedem cum sta treaba.