| Carasin a întrebat:

Exista vreun liceu unde sa nu fie nici un fel de matematică gen filologie cu o medie de nota 8-9 la romana?

1 răspuns:
| Alexxx02 a răspuns:

Cele vocationale au doar pana in a 11-a sau a 10-a (un exemplu ar fi un liceu de muzica sau de arte) sau daca nu vrei deloc poti merge la un colegiu cu program profesional (dar la profesional nu dai bacalaureat asa ca mai bine eviti sa ajungi acolo ca nu cred ca ti.ar placea la un Seral pentru dupa munca xd)