| IoanaIonuca a întrebat:

Facultatea de Medicină de la Arad e recunoscută național? Adică poți profesa la fel ca si cu celelalte facultăți? Parcă văzusem undeva ca e privată și nu știam dacă sunt diferențe sau nu. Și dacă cineva a făcut acolo, vă rog să-mi spuneți cum a fost happy

1 răspuns:
| Marbea a răspuns:

Facultati de medicina de stat sunt in Bucuresti, Iasi, Cluj, Timisoara, Targu Mures. Sfatul meu este sa alegi o facultate de stat pentru ca astea sigur sunt recunoscute.