| LarisaDragomir a întrebat:

Filologie vs Bio-chimie.Ce profil e mai avantajos? Avand in vedere ca nu imi plac matematica,fizica,chimia; in schimb ador romana,limbile straine,biologia, geografia si cat de cat istoria.

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Dacă spui că nu îţi plac matimatica, fizica şi chimia, dar adori româna, limbiile străine, geografia şi istoria atunci e ideal profilul filologie.
Succes!

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!

Păi dacă cât de cât îţi place istoria şi adori Lb.Română du-te la filologie. Dacă urăşti Chimia, nu ai ce căuta la Bio-chimie.

Baftă!

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Filologie sau ai putea sa dai importanta si Stiintelor Sociale, daca nu iti place latina.