| supremxxxoxo a întrebat:

Foarte Important: Este vreun liceu adica specializare (profil) la care sa poti continua cu facultate de regizor-actor! Amintesc ca sunt din pitesti!

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Mai bine mergi la o scoala privata de actorie sau televiziune ca ai mai mari sanse sa intrii pe undeva.Pacat ca taxele la scoala de tv sunt uriase

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Stiu ca ajuta filologia pentru ca iti deschide minte prin faptul ca ai mult de citit si in plus acolo ai si ore de actoriebig grin