| AlexandraFratila67632467422 a întrebat:

Folositi internetul sau biblioteca pentru a afla mai multe despre scrierea reacțiilor si evolutia reprezentării reacțiilor din antichitate până în timpurile moderne
Va rog mult sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mergi intai la biblioteca si roag-o pe doamna bibliotecara sa iti dea 5-6 carti despre asta. Citeste cu mare atentie capitolele respective si fa-ti o sinteza logica, cu amanuntele cele mai importante. Apoi, cauta p internet ideile principale si mai completeaza informatiile. La sfarsit, scrie eseul cerut.

| francut a răspuns:

Biblioteca, pentru ca e mai sigura. Pe internet, posteaza oricine si nu toate informatiile sunt corecte.