| andreeaandra989 a întrebat:

Fratilor ce jocuri putem juca la ora de engleza? ca este o regula tampita la noi la clasa sa jucam un joc si nu-s ce jocuri putem juca

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În loc să învățați voi vă jucați?
Dacă regula e tîmpită de ce o urmați?
Ce rău o să vă pară în următorii ani că vă bateți joc de această învățătură de carte și în mod deosebit la limba engleză. În mod normal, peste vreo 10 ani, cînd această Românie, intrată aproape fraudulos în UE, se va da după toate regulile UE, va fi imposibil să circuli undeva în Europa fără a ști, peste medie, cel puțin două - trei limbi de circulație internațională - engleză, franceză, germană.

| HueyFreeman a răspuns:

Cantar Straik.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Portocalele happy

| marioS10maryus a răspuns:

Portocalele sau bingo.

Răspuns utilizator avertizat
| 0Dragos0 a răspuns:

Samon says. Sti, jocul ala care trebuiue sa faci ceva daca inainte omul care ti-a dat porunca spune Samon says.