| Answer17 a întrebat:

Funda! Daca nu m-am inscris pentru bacul de anul asta din iulie mai pot sa o fac? am mai dat si anul trecut dar nu am luat, stiu ca acum in iunie se dau probele alea dar eu le am deja pe alea, doar celelalte nu le am. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Perioada de inscriere pentru prima sesiune a examenului de bacalaureat s-a incheiat la 30 mai.
Pentru a doua sesiune, te poti inscrie in perioada 14-18 iulie 2014, conform calendarului : http://www.isjtl.edu.ro/......202014.pdf

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai poţi!

Din PĂCATE, înscrierile pentru sesiunea din vară s-au încheiat :(
Ele au avut loc în perioada 26 – 30 mai 2014.

Dacă doreşti, te poţi înscrie pentru sesiunea din toamnă, în perioada înscrierilor aferente acesteia - vezi "Calendarul" de la linkul oficial :
http://subiecte2014.edu.ro/......C_2014.pdf

Toate cele bune.

| St_Andreea_1995 a răspuns:

Dacă ai probele orale este bine. Bacul propiu zis se incepe de marți. Poți să mergi la școala respectivă și să întrebi dacă poți să te înscrii pentru sesiunea din toamnă. succes