| AlexAndrei96 a întrebat:

Funda. Salut. De craciun vrem sa facem ceva tare. In afara de un brad de craciun, decoratii, poezii si ce mai sunt, vrem sa facem ceva mai deosebit. Eu am votbit cu doamna diriginta despre asta, a spus ca daca an vreo idee sa-i spun. I-am spus ca ar fi tare sa facem ceva cu filme, ey de ex acasa de craciun, cu mama, tata, sorumea si cumnatamiu, stam in sufragerie la televizor, langa brad, stam pe canapele, ne uitam la filme de craciun, mancam popcorn, avem si un semineu care arata ca si cum ai face focul. Infine, vreau sa va intreb daca aveti idei noi despre ce am putea face. Deja am pregatit laptop0ul scolii, proiectorul si altele pentru ce am zis mai sus. Aaveti alte idei?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Duceti niste cadouri la un orfelinat

| AlexAndrei96 explică:

E ciudat...la noi in oras nu avem nici-un orfelinat. Sau vreun cersetor laughing