| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA URGENT! Hey, ce licee din Cluj Napoca cu profil de limbi straine imi recomandati? Si ce limbi straine se studiaza la liceul respectiv? Ce alte materii se mai fac? Vreau sa se puna accentul cat mai mult pe limbi straine ca dupa sa pot da la facultatea de limbi straine.Scuze categoria, nu stiam ce sa aleg. Tin sa mentionez ca vreau sa dau la engleza-araba sau romana-araba... exista specializarea aceasta? va rog spuneti-mi daca stiti sau daca ati trecut prin asta..plsss raspundeti

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La liceele din Cluj nu există limba rabă ca materie de studiu.
Dar poți învăța în Cluj limba arabă aici.
https://centrulunirea.ro/cluj-napoca