| djalexandrual a întrebat:

Fundita! Cum pot invata usor si repede LIMBA ENGLEZA?
fundita

Răspuns Câştigător
| fratiikaramazov a răspuns:

Uita-te la multe filme in engleza fara subtitrare, cauta cariti speciale pentru invatat engleza si incearca sa comunici cat mai mult in engleza, sa vorbesti cat mai mult.

4 răspunsuri:
| oananecula a răspuns:

Nu exista o cale asa de rapida si de usoara. pur si simplu fa ca mine fa pregatire. invata mult si o sa vezi ca in mai putin de un an vei reusiwinking funda?(daca vreibig grin)

| ClaraConstiantin a răspuns:

Fa meditatii! Funda? big grin

| dedadalila a răspuns:

Buna! Cauta cursuri pe internet si xeroxseazale ma bucur ca team putut ajuta.

| fullname112 a răspuns:

Http://www.vorbeste-engleza.info/? gclid=COT85qmB-q0CFQjxzAodn0qJ7A in 21 de zile!