| titusfresj a întrebat:

Gigi Becali? Presedinte? Pro sau/si contra!

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Eu cred ca el, chiar daca este ditr-o bucata, va reusi sa schimbe mai multe dacat au facut-o altii pana in acest moment.
In schimb, nu cred ca va fi o imagine potrivita ca sa ne reprezinte in exterior.

35 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In niciun caz! Asta trebuie pus ministrul Educatiei, ca numai acolo sunt ministrii cei mai prosti. Daca il alegem Presedinte, cine o sa fie ministru la Educatie? "Marean care este"?

cami
| cami a răspuns:

Pffff laughing
E simpatic omu' dar. contra. Unde ajungem?! Daca ajungem sa fim condusi de Gigi, eu-mi schimb numele. Ma va chema Ciobanu.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In nici un caz, nu poate conduce nici un club.

| AvalohAlyn a răspuns:

Contra.Nu e deloc pregatit pentru a fi presedinte.Nu e un om invatat, cult, diplomat.Ne-ar face tara de rusine.Mai bine Vadim.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Gata cu paranoicii! Nu v-ati saturat? Nu suntem echipa de fotbal! Asta nici la Steaua nu a reusit decat sa faca altceva decat balamuc.

| antonius74 a răspuns:

Pro!

auran
| auran a răspuns:

Contra!!!

| Silvia a răspuns:

Pro Jiji rolling on the floor.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| thehope a răspuns:

Mai tu l-ai auzit cum injura? Apai scuza-ma... daca un om cu credinta lui in Dumnezeu si care aspira la functia de presedinte isi permite sa vorbeasca asa in cadrul unei emisiuni, sau nu mai stiu unde era atunci...nu vreau sa imi imaginez cum va vorbi cu poporul...Categoric NU.

| Gabry a răspuns:

Sa traiesc s-o vad si p-asta!rolling on the floor
Total contra... straight face

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pro, a ajutat si va ajuta multi oameni, si are un ras atat de draguutbig grin hehehe laughing

| albastrel a răspuns:

Fereasca-ne Domnul... iti dai seama ce ar insemna asta? ne-am transforma cu totii in ciobanii ca asa este SEFUL tarii laughing

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Eu zic ca poate face ceva... Oricum decat Duda sau Basescu...

| fzcsm a răspuns:

Contra clar.DOAMNE fereste sa ne conduca ciobanul acesta! becali, Pleaca din Ghencea!

| Bloo2 a răspuns:

Pac pac...bai zdrentelor. doar il citam pe Nea' Jiji laughing Total contra... big grin

| ciumpalaku a răspuns:

Contra, hahalero, zdreanta, pac, pac

| zerozero a răspuns:

Ar fi cazul sa se schimbe sufixul "-escu" desi nu prea cred ca va iesi presedinte, oricum PRO

| putzulica a răspuns:

Pro!

| bluerose a răspuns:

In nici un caz.

| bluerose a răspuns:

In nici un caz !

| cioko19 a răspuns:

Cu siguranta, Contra!
Doar ne-ar face de rusinehappy.

| lostcontrol12 a răspuns:

Contra...

| IoanaEvelina a răspuns:

Pro si contra... nu mi-ar displace...pentru ca a facut mult bine oamenilorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E deja presedinte la stina, ce-i mai trebuie?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ce sa caute Becali presedintelaughing)? Va-ti tzicnit?
Lasa k ii ajunge Steaualaughing
Contraaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie vorba intre noi, mai bine te intorci la oi :X:X:X:Xcontra clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mort!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare sansa pentru becali sunt eu -stan.romania...cu mine poate ajunge in urmatorii 2 ani cel mai important om de pe planeta pamant si va fi foarte cunoscut si peste 200 de ani cind toti cei de azi vor fi uitati indiferent ca au fost presedinti de tari sau au condus europa si chiar de in momentul de fata conduc lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro