| anonim_4396 a întrebat:

Heeeeei! vreau sa ma duc la liceul I. L. Caragiale si difera media cu 5 sutimi in minus fata de ultima medie de anul trecut.Am ceva sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| summertime a răspuns:

Mediile variaza de la an la an(anul asta poate fi mai mica).Si apoi te poti transfera de la liceu la liceu(dar asta cred ca se poate din sem 2, dar la unele licee merge si din sem 1). Media de la profilul la care vrei sa intri e mai mare cu 5 sutimi sau ultima medie de admitere de la toate profilele? Daca e ultima medie de admitere de la profilul la care vrei sa intri, du-te la alt profil si apoi te transferi. Sper ca te-am ajutat! Multa bafta!

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Dar daca esti draguta, ne poti spune si la care I.L.Caragiale din tara doresti sa te duci? Sunt vreo 15. straight face

| ZEU93 a răspuns:

Da,ai sanse big grin

| Zapa12 a răspuns:

Pai la orice liceu din tara media cea mai mica cu care s-a intrat anul trecut poate sa scada sau sa creasca anul asta, nu e neaparat fix. Daca ai noroc poti sa intrii.ca poate media mai scade.

Bafta.

| iuliana13HA a răspuns:

Bucuresti... scuze

| iuliana13HA a răspuns:

Am mai vorbit cu lumea si spune ca anul acesta vor scadea mediile...