| Maty2000 a întrebat:

Heeey! Vreau sa stiu din experientele voastre cum este sa inveti dupa-amiaza?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot una e numai ca e diferenta de ora si toamna se intuneca mai repede.

| ChristinaO a răspuns:

Pai,eu am ore de dupa-masa, si iti pot spune ca e groaznic.Desi multi ar putea spune ca e mai fain,ca ai mai mult timp dimineata, si alte cele, dar nu e asa, e foarte obositor, nu ai timp de nimic.Eu de exemplu, stau la scoala de la ora 12 pana pe la orele 17-18 chiar si 19.Nu e fain, intr-adevar, poti dormi putin mai mult dimineata, dar eu una as prefera un program de dimineata.

| Attack619 a răspuns:

Pai in unele privinte e bine de exemplu daca iti faci toate temele seara a doua zi poti dormi pana mai tarziu si daca de exemplu ai un test urmatoarea zi poti invata pentru el dimineata si retii mai bine dar sunt si parti rele cum ar fi atunci cand seara vii de la scoala si esti prea obosit si vrei sa-ti faci temele dimineata realizezi ca ai cam multe si uneori ramai in criza de timp sau sa se intample sa nu iti sune alarma dimineata si te duci apoi la scoala fara teme facute si nestiin nimic... oricum nu este chiar asa rau pentru ca te obisnuiesti cu timpul si la un moment dat chiar o sa-ti placawinking

| Supps a răspuns:

Eu am sa vorbesc in cunostiinta de cauza, eu am facut 5-8 dupa-amiaza, iar liceul am facut 3 ani de dimineata acum intru in a 12-a. E mai avantajos sa inveti dimineata pentru ca ai toata dupa-amiaza la dispozitie ca si timp liber. Cand inveti dupa-amiaza dormi pana mai tarziu si pierzi timpul, cand te trezesti mai stai putin si pleci la scoala, vii seara tarziu si nu mai ai timp liber, e nasol rau de tot. Dimineata ai scuze pentru intarziere, ai dormit prea mult, te poti invoi la ultima ora ca sa mergi la dentist sau medic pentru ca au program pana la 1 s.a.m.d.

Răspuns utilizator avertizat
| Itstimetosayhello a răspuns:

E O-RI-BIL!
fara exagerare, e nasol rau!

| GY a răspuns:

Eu am invatat anul trecut si iti pot spune ca e obositor! si e si mai nasol daca faci naveta..nu ai timp deloc!