| xBad a întrebat:

HEEEYY GUYS!

Profesoara mea de engleza pe durata vacantei mi-a dat sa citesc o carte " Olalla Robert Louis Stevenson ". Faza naspa e ca trebuie sa fac un rezumat la carte si sa raspund la un chestinar, deci daca cineva a citit cartea, poate sa imi dea detalii, multe multe multe, va rog?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oricum, si daca am fii citit-o tot nu aveam cum sa-ti facem temele, pentru ca TPU nu permite asta, fiind unica ta datorie de elev!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am citit-o, dar iti recomand sa pui intrebarea asta pe brainly, acolo sigur or sa raspunda mai multi.