| analavinia a întrebat:

Heeii, buna TPU! Ce parere aveti despre Colegiul National Aurel Vlaicu din Bucuresti? dar despre Liceul Benjamin Franklin? Sunt boboaca iar parerile voastre m-ar ajuta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu e cu voi mă? Tu crezi că renumele liceului sau cât de bun e liceul, e important?
Îţi zic eu că nu asta contează. Degeaba mergi la un liceu cu renume sau dimpotrivă, când tu habar n-ai ce să înveţi. De tine depinde totul indiferent de liceu.Fii isteaţă şi învaţă ce crezi tu că-i folositor pentru tine nu ce vor alţii să înveţi tu.Aşa că nu mai pierde timpul cu întrebări de genul. Pune mâna şi învaţă din viaţă că doar aşa te vei dezvolta. Ia cei bun pentru tine şi învaţă să înveţi din orice.

1 răspuns:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Doua dezastre de licee. Se intra cu niste medii mizerabile.