| cakeforyou a întrebat:

Hei.a citit careva cartea "Prichindel" de Jules Verne? as vrea sa o citesc si mi s-a parut plictisitoare la inceput..asa este pe tot parcursul cartii? Raspuns urgent..Multumesc

Răspuns Câştigător
| Gabriellla989 a răspuns:

E o carte foarte interesanta si frumoasa, merita citita pana la capat. La inceput e mai plictisitoare dar ai rabdare sa o descoperi, nu e asa pe tot parcursul!

| cakeforyou explică (pentru Gabriellla989):

Mersi mult..cam in cat timp ai citit-o, daca nu te superi ca intreb?

| cakeforyou explică (pentru cakeforyou):

Si la cati ani a citit-o? eu am 15

| Gabriellla989 a răspuns (pentru cakeforyou):

Intr-o singura zi. big grin Dar iti spun ca n-am facut altceva decat a citi-o. happy

| Gabriellla989 a răspuns (pentru cakeforyou):

Intr-o singura zi, dar iti spun ca n-am facut nimic altceva in afara de a citi-o.

| Gabriellla989 a răspuns (pentru cakeforyou):

La 14 ani.

| cakeforyou explică (pentru Gabriellla989):

Ai citit 2 carti intr-o singura zi?:O woow felicitari! ca is 2 parti

7 răspunsuri:
| cakeforyou explică:

Raspuns urgentttt