| Anca2999 a întrebat:

Hei, am dat examenul de capacitate la mate astazi. La subiectul 3, exercitiul 2 punctul C, am inteles ca se facea cu o dreapta D paralela etc, daca n-am facut cu aia si am demonstrat pur si simplu ce cerea, cat se scade?

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu conteaza ca n-ai facut exact cum spuneau ei, ideea era sa demonstreziwinking

| Hasz a răspuns:

In jur de 1 punct, maxim 2.

| Anca2999 explică (pentru BlackAngels20022000):

Stiu baremul. happy eu am nevoie de punctaj nu de rezolvari. Vreau sa stiu cat se scade pentru teorema aia