| Georgy78 a întrebat:

Hei! Am doar o curiozitate. Daca pici bacul la o materie (sa zicem ca iei la romana si geografie) si pici la mate, dai in toamna bacul din nou la toate materiile sau numai la materia la care ai picat? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai reusit in prima sesiune de examen sa promovezi la o materie atunci in sesiunea a doua este obligatoriu sa sustii examenul doar la respectiva materie. In cererea de inscriere vei solicita sa-ti fie recunoscute notele la celelalte doua materii.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti clasa a XII-a si nu stii asta? Dai bacul din nou, la toate materiile.

| Georgy78 explică (pentru wildthing):

Chiar e obligatoriu sa stii asta? nu m-a interesat pana acum si am auzit tot felul de variante.

| wildthing a răspuns (pentru Georgy78):

Pai cum sa nu stii, daca esti implicata direct? Nu ai auzit niciodata vorbindu-se la scoala despre asta? Nu puteati intreba un profesor, daca nu stiati?

| Georgy78 explică (pentru wildthing):

Am postat intrebarea asta pentru a fi lamurita, nu pentru a fi criticata si trasa la raspundere de ce nu am intrebat un profesor. vrei sa ma lamuresti, ok, iti multumesc, nu vrei sa ma lamuresti, da scroll si ceau.

| Georgy78 explică (pentru wildthing):

Priveste, te rog, ce a spus cealalta persoana mai jos. deci nu stiu cine e informat gresitwinking laughing)

| wildthing a răspuns (pentru Georgy78):

Daca m-am inselat, cu atat mai bine pentru tine. S-or fi schimbat lucrurile de cand am dat eu bacul.winking

| Kenderesi_Diana_1974 a răspuns:

Wildthing....si prin raspunsul tau, cu ce ai ajutat?!