| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hei, am luat azi diploma de Bac și Fisa matricolă, însă pe cea din clasa a10 a și ce mai trebuie a zis sa venim mâine, acum eu dacă nu pot mâine pot veni in alte zile sa o iau? Mâine am ceva urgent de făcut chiar n-am când sa ajung, mi-am întrebat diriginta însă ea "nu stie" niciodată nimic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Depinde cum sunt cei de la școală la tine....eu când am luat-o am mers după câteva săptămâni și nu a fost nici o problemă...Dar având în vedere situația cu coronavirus nu știu ce program au cei de la școală la tine.Dar dacă au program si in alte zile atunci nu cred că ar fi o problema sa o scoti în altă zi.

| aneliram a răspuns:

De ce nu suni la secretariat sa vorbesti acolo, daca nu te duci maine, nu cred ca este o problemă.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru aneliram):

Am rezolvat, mulțumesc frumos!